Trécselde-Beszélgessünk egymással

Téma bármiről

Moderátor: ogtrai

Re: Trécselde-Beszélgessünk egymással

HozzászólásSzerző: Szabcsi74 » 2019.03.11. 20:33

Segítséget kérnék!

Vásároltam egy 2002-es 1.6-os, benzines, 98 Le, Space Start, ár alatt.
Az autó több évet állt garázsban, mindentől elzárva, kisállatok nem fértek hozzá.

Az AC pumpája volt halott, de cserélve lett, mint minden ilyenkor szokásos - olaj, fékfolyadék, hűtővíz, gyertyák, stb.

Megpróbáltuk beindítani, de nem sikerült.

Az injektorokig eljut a benzin, a gyertyákat kiszerelve adnak szikrát...nem tudom, mi lehet még a gond.

Csak teker, teker, de nem kapja el.

Köszönet a segítségért!
Szabcsi74

auto tipusa: Space Star

HozzászólásSzerző: zso2 » 2019.01.31. 21:23

bord169 írta:Sziasztok. Karácsonykor vásároltam egy 2007 évjáratú 2.0 dízel oatlandert. Sajnos nem kaptam hozzá használati kézikönyvet. A Duna autoban próbáltam utólagosan pótolni de már azt az infót adták , hogy már nem rendelhető a kézikönyv.Az lenne a kérdésem esetleg valahogyan tudnám ezt pótolni? Természetesen rendezném a szükséges anyagi részét. Még kettő kérdésem lenne. A multikormányon lévő gombokból csak a tempómat része működik a többi nem ,illet 2500 fordulat felett a motor leszabályoz újra kell indítani mert csak 80 km - rel megy az autó. Tud valaki az alábbi hibákhoz tapasztalatot leírni , illetve ajánlani egy szerviz vagy szerelőt akivel meg vagytok elégedve. Köszi a segítséget : Madarász József

Szia.Üdv gyémántosok között. :wink:
Az autódoktor topicban kell irni McEleknek,ő a Mitsubishi guru,mindent tud ami mitsubishi és mindig segitőkész.Neki irj,tuti segit.
Sok szerencsét a géphez.
Üdv:Zsolt
zso2

auto tipusa: 2.0sedan 2.5v6 kombi

HozzászólásSzerző: bord169 » 2019.01.31. 10:25

Sziasztok. Karácsonykor vásároltam egy 2007 évjáratú 2.0 dízel oatlandert. Sajnos nem kaptam hozzá használati kézikönyvet. A Duna autoban próbáltam utólagosan pótolni de már azt az infót adták , hogy már nem rendelhető a kézikönyv.Az lenne a kérdésem esetleg valahogyan tudnám ezt pótolni? Természetesen rendezném a szükséges anyagi részét. Még kettő kérdésem lenne. A multikormányon lévő gombokból csak a tempómat része működik a többi nem ,illet 2500 fordulat felett a motor leszabályoz újra kell indítani mert csak 80 km - rel megy az autó. Tud valaki az alábbi hibákhoz tapasztalatot leírni , illetve ajánlani egy szerviz vagy szerelőt akivel meg vagytok elégedve. Köszi a segítséget : Madarász József
bord169

auto tipusa: oatlander

HozzászólásSzerző: DReamER » 2018.10.02. 20:14

Metin írta:Ha van információtok, osszátok meg velem: az ASX guminyomás ellenőrző rendszere indirekt (ABS) alapú, vagy direkt (elemes) alapú?! :roll: :roll:

direkt (aktív) kerélnyomás érzékelő minden kerékben
DReamER

auto tipusa: Sigma, ASX, EVO X

HozzászólásSzerző: Metin » 2018.10.02. 07:49

Ha van információtok, osszátok meg velem: az ASX guminyomás ellenőrző rendszere indirekt (ABS) alapú, vagy direkt (elemes) alapú?! :roll: :roll:
Metin

auto tipusa: Mitsubishi ASX

HozzászólásSzerző: Metin » 2018.10.02. 07:49

Ha van információtok, osszátok meg velem: az ASX guminyomás ellenőrző rendszere indirekt (ABS) alapú, vagy direkt (elemes) alapú?! :roll: :roll:
Metin

auto tipusa: Mitsubishi ASX

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2018.08.28. 21:01

Sziasztok!
Melyik az oldal Facebook csoportja?
Miért van kétféle? Egy egyesület és egy klub?
Zsolt

auto tipusa: 93 Lancer 1.3

HozzászólásSzerző: DReamER » 2018.03.11. 12:52

Totó írta:Sziasztok
Nyáron vásároltam egy 17 éves II Pajérot. Télen derült ki,hogy nagyon halovány a fűtése. Ventilátor működik. A motor hamar eléri az üzemi hőfokot. Nincs valami ötletetek?
Kösz

Üdv minálunk! Ha profi szerelőre/tanácsadóra van szükséged bátran fordulj az autódokinkhoz, McElek16V-hez. Bátran ajánlom. Én is párszor megfordultam már nála.
Én elsőre megnézném, hogy van-e benne elég fagyálló, ha jól emlékszem az alacsony szint miatt nem juthat elég a fűtőradiátorba...... (de én nem értek hozzá, de ebből baj nem lehet)
DReamER

HozzászólásSzerző: Totó » 2018.03.11. 12:18

Sziasztok
Nyáron vásároltam egy 17 éves II Pajérot. Télen derült ki,hogy nagyon halovány a fűtése. Ventilátor működik. A motor hamar eléri az üzemi hőfokot. Nincs valami ötletetek?
Kösz
Totó

auto tipusa: Pajero

HozzászólásSzerző: WZoli » 2018.02.19. 10:53

Sziasztok!
Típusváltás miatt eladó egy Lancer (kombi 2008 évj. 1.6 benzineshez vásárolt) új hátsó fékgarnitúra-tárcsák, betétek- Budapesten. Japanparts márkájú ára 12 ezer Ft. wazo1967@gmail.com
Zoltán
WZoli

auto tipusa: Lancer

HozzászólásSzerző: DReamER » 2018.01.28. 19:20

gyullancs78 írta:Sziasztok új tag vagyok! Üdvözlet mindenkinek.
Fél éve vásárolt Mitsubishi L200-amról lenne szó. A fűtéssel kezdődött minden mert nem volt a drágának. Aztán hengerfej cserénél kötöttünk ki. De fűtésem még mindig nincs, pedig új hűtő, új fűtőradiátor, új termosztát, új hengerfej, új vezérlés, olaj csere , hűtővíz csere és még mindig nincs fűtés . Megőrülök tőle:))))))) #-o #-o

Szia!

Üdv minálunk! Ha profi szerelőre/tanácsadóra van szükséged bátran fordulj az autódokinkhoz, McElek16V-hez. Bátran ajánlom. Én is párszor megfordultam már nála.
DReamER

HozzászólásSzerző: gyullancs78 » 2018.01.28. 19:06

Sziasztok új tag vagyok! Üdvözlet mindenkinek.
Fél éve vásárolt Mitsubishi L200-amról lenne szó. A fűtéssel kezdődött minden mert nem volt a drágának. Aztán hengerfej cserénél kötöttünk ki. De fűtésem még mindig nincs, pedig új hűtő, új fűtőradiátor, új termosztát, új hengerfej, új vezérlés, olaj csere , hűtővíz csere és még mindig nincs fűtés . Megőrülök tőle:))))))) #-o #-o
gyullancs78

auto tipusa: Mitsubishi L200

HozzászólásSzerző: JTamás » 2018.01.17. 00:59

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Lenne bontásra egy 97-es Colt, az eleje törött, a vezérlés szinte új benne, a motorja pöccre indul, a külseje nem olyan rossz állapotú, bár a jobb hátsó küszöb rohad, a hátsó nyúlványok szintén rohadnak, és nincs rajta műszaki. Belseje is normális állapotban.
A vezérlés, és a jó motor miatt valami jelképes összegért szívesen eladnám, így aki érdeklődik, mert tartaléknak kell motor, alkatrész, futómű, szóljon rám nyugodtan.
+3670/63-8686-6 vagy jambor.tamas86@gmail.com
Nem nagyon fórumozok, kicsit nehezen is igazodom itt ki, ezért inkább a telefon, és email, amin elérhető vagyok.
Bárki, akit érdekel, vagy tudja, h érdekelhet, szeretnék tőle megszabadulni, hivatalosan, lepapírozva.
Köszönöm!
Üdv!
Tamás
JTamás

auto tipusa: Mitsubishi Colt 1.3

HozzászólásSzerző: szilvacs63 » 2018.01.12. 13:44

Mitcubisi Lacer 1994 1.3 kbcm motorja jó, de időnként kiszámíthatatlanul megáll. Majd tíz perc várakozás után ismét elindul. Eddig szakember nem tudta kinyomozni az okát. Eddig ellenőrízték a számítógéppel is az elektronikát, gyújtáselosztó fedél csere volt.
telf: 06-70-655-20-26 hívható hétköznap 08-10 és 18-21 február 1 után leszek telefonnál ujra – ekkor kérem szépen a válaszokat
szilvacs63

auto tipusa: Mitcubisi Lacer 1.3

HozzászólásSzerző: WZoli » 2017.12.12. 13:06

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni-hátha valaki már cserélt hátsó ablaktörlő lapátot-kombi(2008 évj.) Lanceren.
Nem tudom leszedni hiába "húzom-vonom" bármelyik irányba, nem jön. Nem merem feszegetni nehogy eltörjön. Ha valaki ismeri a technikáját megköszönném ha megosztaná velem is. Köszönettel Zoltán wz67@freemail.hu
WZoli

auto tipusa: Lancer

Következő

Vissza: Általános csevej