Trécselde-Beszélgessünk egymással

Téma bármiről

Moderátor: ogtrai

Re: Trécselde-Beszélgessünk egymással

HozzászólásSzerző: DReamER » 2018.10.02. 20:14

Metin írta:Ha van információtok, osszátok meg velem: az ASX guminyomás ellenőrző rendszere indirekt (ABS) alapú, vagy direkt (elemes) alapú?! :roll: :roll:

direkt (aktív) kerélnyomás érzékelő minden kerékben
DReamER

auto tipusa: Sigma, ASX, EVO X

HozzászólásSzerző: Metin » 2018.10.02. 07:49

Ha van információtok, osszátok meg velem: az ASX guminyomás ellenőrző rendszere indirekt (ABS) alapú, vagy direkt (elemes) alapú?! :roll: :roll:
Metin

auto tipusa: Mitsubishi ASX

HozzászólásSzerző: Metin » 2018.10.02. 07:49

Ha van információtok, osszátok meg velem: az ASX guminyomás ellenőrző rendszere indirekt (ABS) alapú, vagy direkt (elemes) alapú?! :roll: :roll:
Metin

auto tipusa: Mitsubishi ASX

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2018.08.28. 21:01

Sziasztok!
Melyik az oldal Facebook csoportja?
Miért van kétféle? Egy egyesület és egy klub?
Zsolt

auto tipusa: 93 Lancer 1.3

HozzászólásSzerző: DReamER » 2018.03.11. 12:52

Totó írta:Sziasztok
Nyáron vásároltam egy 17 éves II Pajérot. Télen derült ki,hogy nagyon halovány a fűtése. Ventilátor működik. A motor hamar eléri az üzemi hőfokot. Nincs valami ötletetek?
Kösz

Üdv minálunk! Ha profi szerelőre/tanácsadóra van szükséged bátran fordulj az autódokinkhoz, McElek16V-hez. Bátran ajánlom. Én is párszor megfordultam már nála.
Én elsőre megnézném, hogy van-e benne elég fagyálló, ha jól emlékszem az alacsony szint miatt nem juthat elég a fűtőradiátorba...... (de én nem értek hozzá, de ebből baj nem lehet)
DReamER

HozzászólásSzerző: Totó » 2018.03.11. 12:18

Sziasztok
Nyáron vásároltam egy 17 éves II Pajérot. Télen derült ki,hogy nagyon halovány a fűtése. Ventilátor működik. A motor hamar eléri az üzemi hőfokot. Nincs valami ötletetek?
Kösz
Totó

auto tipusa: Pajero

HozzászólásSzerző: WZoli » 2018.02.19. 10:53

Sziasztok!
Típusváltás miatt eladó egy Lancer (kombi 2008 évj. 1.6 benzineshez vásárolt) új hátsó fékgarnitúra-tárcsák, betétek- Budapesten. Japanparts márkájú ára 12 ezer Ft. wazo1967@gmail.com
Zoltán
WZoli

auto tipusa: Lancer

HozzászólásSzerző: DReamER » 2018.01.28. 19:20

gyullancs78 írta:Sziasztok új tag vagyok! Üdvözlet mindenkinek.
Fél éve vásárolt Mitsubishi L200-amról lenne szó. A fűtéssel kezdődött minden mert nem volt a drágának. Aztán hengerfej cserénél kötöttünk ki. De fűtésem még mindig nincs, pedig új hűtő, új fűtőradiátor, új termosztát, új hengerfej, új vezérlés, olaj csere , hűtővíz csere és még mindig nincs fűtés . Megőrülök tőle:))))))) #-o #-o

Szia!

Üdv minálunk! Ha profi szerelőre/tanácsadóra van szükséged bátran fordulj az autódokinkhoz, McElek16V-hez. Bátran ajánlom. Én is párszor megfordultam már nála.
DReamER

HozzászólásSzerző: gyullancs78 » 2018.01.28. 19:06

Sziasztok új tag vagyok! Üdvözlet mindenkinek.
Fél éve vásárolt Mitsubishi L200-amról lenne szó. A fűtéssel kezdődött minden mert nem volt a drágának. Aztán hengerfej cserénél kötöttünk ki. De fűtésem még mindig nincs, pedig új hűtő, új fűtőradiátor, új termosztát, új hengerfej, új vezérlés, olaj csere , hűtővíz csere és még mindig nincs fűtés . Megőrülök tőle:))))))) #-o #-o
gyullancs78

auto tipusa: Mitsubishi L200

HozzászólásSzerző: JTamás » 2018.01.17. 00:59

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Lenne bontásra egy 97-es Colt, az eleje törött, a vezérlés szinte új benne, a motorja pöccre indul, a külseje nem olyan rossz állapotú, bár a jobb hátsó küszöb rohad, a hátsó nyúlványok szintén rohadnak, és nincs rajta műszaki. Belseje is normális állapotban.
A vezérlés, és a jó motor miatt valami jelképes összegért szívesen eladnám, így aki érdeklődik, mert tartaléknak kell motor, alkatrész, futómű, szóljon rám nyugodtan.
+3670/63-8686-6 vagy jambor.tamas86@gmail.com
Nem nagyon fórumozok, kicsit nehezen is igazodom itt ki, ezért inkább a telefon, és email, amin elérhető vagyok.
Bárki, akit érdekel, vagy tudja, h érdekelhet, szeretnék tőle megszabadulni, hivatalosan, lepapírozva.
Köszönöm!
Üdv!
Tamás
JTamás

auto tipusa: Mitsubishi Colt 1.3

HozzászólásSzerző: szilvacs63 » 2018.01.12. 13:44

Mitcubisi Lacer 1994 1.3 kbcm motorja jó, de időnként kiszámíthatatlanul megáll. Majd tíz perc várakozás után ismét elindul. Eddig szakember nem tudta kinyomozni az okát. Eddig ellenőrízték a számítógéppel is az elektronikát, gyújtáselosztó fedél csere volt.
telf: 06-70-655-20-26 hívható hétköznap 08-10 és 18-21 február 1 után leszek telefonnál ujra – ekkor kérem szépen a válaszokat
szilvacs63

auto tipusa: Mitcubisi Lacer 1.3

HozzászólásSzerző: WZoli » 2017.12.12. 13:06

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni-hátha valaki már cserélt hátsó ablaktörlő lapátot-kombi(2008 évj.) Lanceren.
Nem tudom leszedni hiába "húzom-vonom" bármelyik irányba, nem jön. Nem merem feszegetni nehogy eltörjön. Ha valaki ismeri a technikáját megköszönném ha megosztaná velem is. Köszönettel Zoltán wz67@freemail.hu
WZoli

auto tipusa: Lancer

HozzászólásSzerző: Leman Russ » 2017.11.04. 12:41

Kedves Klubtagok!

Szeretnék Önöktől régebbi tagoktól egy kis útmutatàst.
Mostanàban bővült a család és tervben van a tovàbbi bővítése is ezért a jelenlegi két 3 ajtós autónk helyett egy nagyobbat szeretnénk. Az ideàlis 7 személyes lenne nekem pedig a piaci lehetőségeken belül nagyon megtetszett a Grandis.
Mindenképpen a 2.4 literes benzines tìpus a kiszemelt mert valamiért rettegek a turbós magasnyomàsú befecskendezős motoroktól pontosabban attól hogy valami komoly baja lesz és nem lesz keret megjavíttatni meg magáról a Grandis 2.0 literes dízeléről sok rosszat olvastam előzetesen.
Szóval ha valaki megosztaná velem a benzinessel kapcsolatos tapasztalatait az nagyon nagy segítség lenne szàmomra.
Minden részlet érdekel. Élmények meghibàsodások költségek érdekességek àltalànos tapasztalatok stb.
Remélem lesz Önök között olyan aki szàn ràm néhàny percet és néhàny sort és elviseli ha lesznek tovàbbi kérdéseim.

Előre is köszönöm a vàlaszokat!

Üdv. Andràs
Leman Russ

auto tipusa: Grandis

HozzászólásSzerző: pecazoona » 2017.09.08. 13:09

Köszi Zso2 ! Azért kérdeztem, mert nem láttam nagy mozgást, meg a kérdésemre sem láttam választ jönni. Kivéve most, amit ezúton is köszi. Biztos béna felhasználó vagyok, majd megkeresem az a topic-ot. :)
pecazoona

auto tipusa: L200

HozzászólásSzerző: zso2 » 2017.09.07. 21:31

pecazoona írta:Sziasztok! Egyébként valaki használja ezt az oldalt? :D

Szia.Igen én használom,esténként belépek,csak kevés a mozgás.Nem igazán szeretem a facebookot,ezért nekem nincs is ugy hogy én itt tartom a frontot.
Igen tisztelt McElek mesterünk is használja az oldalt,mindenkinek segit az autódoktor topicban.
zso2

auto tipusa: 2.0sedan 2.5v6 kombi

Következő

Vissza: Általános csevej