Space - Wagon,Star,Runner

Space Wagon,Space Star,Space Runner tulajok fóruma

Moderátor: ogtrai

Re: Space - Wagon,Star,Runner

HozzászólásSzerző: zoltan3012 » 2018.08.22. 18:57

Sziasztok ha nem gond el tudná valaki küldeni nekem is a szerelési utmutatot 2004-es space starhoz nagyon köszönöm elöre is. rabb.zoltan83@gmail.com :D
zoltan3012

auto tipusa: mitsubishi space/sta

HozzászólásSzerző: Kovacs.sandor » 2018.08.07. 16:58

Sziasztok van egy dízel space starom,az lenne a kérdésem,hogy mennyire macerás kicserélni a kormányművet?Akiket kérdeztem szerelőket eggyik sem tudja vállalni a jövő hétnél hamarabb,ráadásul azt sem tudják biztosra mondani
Kovacs.sandor

auto tipusa: Space star 1,9d

Space Star kopogó hang

HozzászólásSzerző: Bartaspace » 2018.07.15. 20:19

Hű de nehezen lehet itt eligazodni!
Új tag vagyok, műszaki jellegű kérdésem lenne.
Van egy Space Star 1.3 benzinesem, ami egy ideje a jobb eleje felől kopogó hangot ad ki. A kopogás nem útfüggő, nem rázkódás miatt jelentkezik, nem kaszni és nem műanyag elemek lógása okozza.
A kopogás nem sebesség és nem sebességfokozat függő (mindenféle sebességnél és fokozatban hallható), mindig akkor jelentkezik, ha gázpedált nyomom, vagyis, amikor a motorerő kimegy a tengelyre, ha leveszem a gázpedálról a lábamat, akkor megszűnik, ... sebesség változásnál a sebességgel arányosan gyorsul, vagy lassul a hang. Normál, motorterhelés nélküli guruló állapotban nem kopog, vagyis nem csapágy. Álló helyzetben járó motornál, sebesség nélküli gázadásnál sem kopog, tehát nem motor. Mi lehet a hiba?
Előre is köszönöm a segítséget!!! :)
Bartaspace

auto tipusa: Space Star

HozzászólásSzerző: totati » 2018.07.05. 06:29

Sziasztok!
2002-es Space starom van első lökhárítót keresek hozzá. Ennek már egyben van a lámpa az irányjelzővel.
Segítségetek előre is köszönöm!
totati

auto tipusa: Mitsubishi Space Sta

HozzászólásSzerző: Bali79 » 2018.06.07. 09:43

Sziasztok Cartársak!

Most vásároltam én is meg életem első Mitchu-ját és kérdésem is lenne rögtön. A második lambda szondára panaszkodik a hibakódban, de hol is találom a második szondát? Motorkód 4G18 2002-es évjárat! Tud esetleg valaki segíteni ebben? Másik kérdés, kérés, ha van mód rá, szeretnék én is kérni email-ban egy szerviz leírást, persze csak ha nem gond! (beres.balazs2@gmail.com)

Köszönöm előre is!

üdv:BB
Bali79

auto tipusa: Space Star 1.6

HozzászólásSzerző: benefi9411 » 2018.05.26. 20:21

Üdv

Valaki el tudá küldeni nekem is a kézikönyvet?
Köszönöm előre is

Space star 1.6

Bence

benefi9411@gmail.com
benefi9411

auto tipusa: Space star

HozzászólásSzerző: peti0325 » 2018.05.19. 19:00

Üdv!

Nekem is el tudná valaki küldeni a kézikönyvet?
peterpatuzzi@gmail.com

Köszi.
peti0325

auto tipusa: Space Star 1.6

HozzászólásSzerző: monguru » 2018.03.28. 16:05

Szia!

Tényleg nem átugrás, csak úgy néz ki...

Közben megis oldodott, a belső világitás 10 amperes biztositékának érintkezési hibája okozta!

Köszönöm.
monguru

auto tipusa: Space Star 1.9 DID

HozzászólásSzerző: rakuzzi » 2018.03.28. 08:48

monguru írta:
szőr írta:Sziasztok,
Van egy 2001-es diesel Space Star -om.
A fordulatszámmérő mutatója átugrott az altartománynál lévő határoló pöckön. Most alul tartószkodik, nem akar vissza ugrani.
A mutató elindul, de felakad a pöcökben.
Hogyan lehet levenni az előtte lévő burkolatot, s egyáltalán érdemes -e mert másként javítható?

Köszi: Szőr

Sziasztok én is pont igy jártam, lenne rá valami javaslatotok, hogy oldjam meg?

Köszönettel monguru

Sziasztok!

Biztos átugrott?
Én korábban úgy jártam, hogy akkumulátor csere után mind a fordulatszámmérő mind a sebességmérő mutatója lefelé nézett. Gyújtást adva illetve áram alá helyezve a mutatók alulról verték a határolót(mintha átugrottak volna).
Nekem akkor az áramtalanítással megoldódott. Tehát: saru le, majd vissza. Már nem emlékszem hányadik próbálkozásra de egyszer csak szépen az óra mutató járásával ellentétesen"visszatekeredtek" a normál pozícióba.

Egy próbát megérhet.

Üdv: rakuzzi
rakuzzi

auto tipusa: Colt III.1.3 12V

HozzászólásSzerző: monguru » 2018.03.24. 11:05

szőr írta:Sziasztok,
A fordulatszámmérő mutatója átugrott az altartománynál lévő határoló pöckön. Most alul tartószkodik, nem akar vissza ugrani.
Hogyan lehet levenni az előtte lévő burkolatot, s egyáltalán érdemes -e mert másként javítható?

Sziasztok én is pont igy jártam, lenne rá valami javaslatotok, hogy oldjam meg?

Köszönettel monguru
monguru

auto tipusa: Space Star 1.9 DID

HozzászólásSzerző: Pilstron005 » 2018.03.17. 23:19

Sziasztok! Nekem is nagyon kellene a kézikönyv :) el tudnátok küldeni? köszönöm! pilstron005@gmail.com
Pilstron005

HozzászólásSzerző: Opnmnd » 2018.03.10. 17:51

Szia Crom! Ha át tudnád nekem is küldeni a javítási kézikönyvet az nagyon jó lenne! wainqyon1@gmail.com
Opnmnd

auto tipusa: Space Star 1.8 MPi

HozzászólásSzerző: mimoca85 » 2018.01.15. 18:30

Crom írta:
Papi4805 írta:Szevasztok !
2004 évj. 1.6-os Space Star - om van. Megadta magát a fordulatszám kijelző órája . Arra gyanakszom, hogy nem kap jelet. Sajnos nem sikerült még a mai napig találnom javítási kézikönyvet, igy - csak sejtés alapján - a vezérműtengelynél levő jeladóra / J5t 23071a / tippeltem. Kiszereltem s mivel van egy egyszerű Hall vizsgálóm,
teszteltem vele. Az tesztelés alapján működik. Bár nem vagyok benne biztos, hogy az óra innen kapja-e a jelet. Ezután kiszereltem az óracsoportot, hogy nem-e ott van
valami lazulás. A kompakt egység miatt nem tűnt valószínűnek ilyen jellegű hiba s arra gondoltam , hogy talán a jeladó erősítő /végfok./ tranzisztora adta meg magát. Kívül nem találtam a nyomtatott áramköri fólián. Ellenben a kiszerelés közben, egy pillanatra , ahogy mozgattam kilendültek a mutatók. Mi van most ilyenkor ? Hol lehet a hiba ? Nagyon megköszönném, ha volna valakinek valamilyen írott anyaga /áramköri rajz , jeladók helyei / s nem utolsó sorban segítő ötlete.
Köszönöm addig is mindenkinek. Papi4805

Szia!

Nekem sikerült összebogarásznom egy elég rendes kis service manualt (elektromosságtól kezdve minden van benne), akinek kell adjon e-mail címet, szívesen átküldöm.

Szia!Nekem át tudnád küldeni a mimoca85@gmail.com-ra?
mimoca85

auto tipusa: space star

HozzászólásSzerző: szőr » 2018.01.09. 12:58

Sziasztok,

szőr

HozzászólásSzerző: Csigabiga37 » 2018.01.08. 17:07

Sziasztok!
másfél éve szert tettem egy 2004-es évjáratú Space Wagonra 4x4-es, GDI. a váltó mostanában "kissé" rakoncátlan, a harmadik sebességi fokozatból kiugrik vagy be sem veszi. ha lassabban engedem fel a kuplungot váltáskor akkor beveszi és megtartja akkor nem "rúgja ki"
valakinek volt/van ilyen tapasztalata? váltó vagy kuplung után kezdjek el nézelődni? vagy ötlet hogy mi lehet a gubanc.
köszi előre is
Csigabiga37

auto tipusa: Space Wagon

Következő

Vissza: Space - Wagon,Star,Runner