Outlander

Outlander, ASX tulajok fóruma

Moderátor: ogtrai

Re: Outlander

HozzászólásSzerző: teak85 » 2018.02.15. 22:19

Sziasztok, Citroen c-crosser (outlander) 2,2 Diesel autóba a váltó 1-2-3-4 sebesség fogaskerekei és szinkron gyűrűi cserére szorulnak. Az árai horribilisek, tőbbszöröse szinte minden más váltóénak. Van valami ötlet honnan lehet reálisabb áron beszerezni, vagy bontott váltót is akár? 170.000km van a kocsiban, szervizelt, megkímélt, és mégis így járt.

Köszi
teak85

auto tipusa: Citroen C-Crosser

HozzászólásSzerző: Szandra » 2018.02.03. 15:32

Sziasztok!

Jónéhány együtt töltött hónap után most jött el az idő, hogy csatlakoztatni szeretném a telefonom szeretett 07’es gyártású outlanderemhez, de ehhez törölni kéne az első tulaj által csatlakoztatottat?! Esetleg valaki tudna segíteni mindennek a menetében?

Köszönettel!:-)
Szandra

auto tipusa: Outlander

HozzászólásSzerző: mrqz » 2017.11.06. 22:25

Szia Patakidr!

Azt szeretném megkérdezni eljutottál-e a Nipponhoz a Phev-vel, és ha igen, mi a tapasztalat?
5 hónapja vagyok boldog PHEV tulaj, napi városi használatban, plusz hétvégén néha vidék is - az utolsó tankolási számlám augusztusi, és a tank még félig tele. :lol:

Most nagyon keresném a szerencsés (számomra) szervizt, akivel az első Mo-i szervizelést megejthetném...

Üdv,
Mrqz
mrqz

auto tipusa: Outlander PHEV

HozzászólásSzerző: Csirke » 2017.06.27. 18:58

patakidr írta:
Csirke írta:Hali!

Ha még olvassa valaki:
PHEV-je van valakinek,vagy ismeretségi körben?

üdv,
Csirke

Sziasztok,

mi most májusban vettünk egy éppen 1 éves 20.000-et futott PHEV-t. A feleségem használja főképpen, összességében nagyon meg van elégedve vele. Érdről jár be az V. kerületbe dolgozni, volt már, hogy tisztán elektromosan megjárta az oda-vissza utat. Egyetlen problémánk vele, hogy a kormányoszlop időnként roppan egy kicsit, de állítólag egy csapágy garanciális cseréjével megoldódik majd. A másik észrevételem, hogy a kormányt a végállásokig tekerve nem puhán "ér véget " a kormányút, hanem kicsit fémesen koppan mindkét irányban. Ezt meg fogom mutatni hamarosan a Nipponnál, mert többen is őket ajánlották. Bár garos az autó, de a ZAY utca vakargatja a fejét 3 hete.

Az átlagos fogyasztása 4.7- 5.2 L/100 km. Tisztán benzines 140-es autópálya tempónál azért megvan a 7.5-8 liter kényelmesen. De hát 1.8 tonna. Az benzinnel még így sem rossz sztm.

Gratulálok az autóhoz. Egyelőre még minidig úgy gondolom, hogy a lehető legjobb választás a jelenlegi helyzethez (töltők, hatótávok). Ezt jelzi, hogy azért szépen szaporodnak az ilyen autók. Már van pár az ismeretségi körben...
Csirke

auto tipusa: L200 '08 Spec. Ed.

HozzászólásSzerző: patakidr » 2017.06.26. 16:24

Ha még olvassa valaki:

üdv,
Csirke

Sziasztok,

mi most májusban vettünk egy éppen 1 éves 20.000-et futott PHEV-t. A feleségem használja főképpen, összességében nagyon meg van elégedve vele. Érdről jár be az V. kerületbe dolgozni, volt már, hogy tisztán elektromosan megjárta az oda-vissza utat. Egyetlen problémánk vele, hogy a kormányoszlop időnként roppan egy kicsit, de állítólag egy csapágy garanciális cseréjével megoldódik majd. A másik észrevételem, hogy a kormányt a végállásokig tekerve nem puhán "ér véget " a kormányút, hanem kicsit fémesen koppan mindkét irányban. Ezt meg fogom mutatni hamarosan a Nipponnál, mert többen is őket ajánlották. Bár garos az autó, de a ZAY utca vakargatja a fejét 3 hete.

Az átlagos fogyasztása 4.7- 5.2 L/100 km. Tisztán benzines 140-es autópálya tempónál azért megvan a 7.5-8 liter kényelmesen. De hát 1.8 tonna. Az benzinnel még így sem rossz sztm.
patakidr

auto tipusa: Outlander PHEV 2016

HozzászólásSzerző: Csirke » 2016.12.11. 02:37

Misa írta:

Ha még olvassa valaki:

üdv,
Csirke

Pont egy éve beszéltem olyannal amikor vártam a milyeneket. Enyém 2016-os diesel a Hibridre azt mondta nagyon szeretik újonnan vette egy év alatt 20 e km ment el vele konnektorról . Nagyon meg volt vele elégedve. Én is gondolkoztam rajta de én főkép hosszú utakra használom Németországról Magyarba és vissza . Amit mondott hogy Hogy ha benzinnel megy akkor kicsit sok a fogyasztás 8 körül de csak addig kapcsol be a benzin motor még tölt . Amúgy Az Outlander előnyei mind megvannak

Közben sikerült vennem egy 2013-as PHEV-t. Eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Elsősorban családi autó (helyben: óvoda, iskola, bevásárlás, posta; illetve hosszabb távok is vannak: nagyszülők, kirándulás, stb.), párom használja. Helyben eljár vele tisztán elektromosan még most, ezekben a hidegekben is (garázsból, kihasználva a beépített állófűtés/előfűtés funkciót). Hosszabb távokon tényleg egy kicsit többet eszik, mint egy diesel, de nem vészes. Pláne, ha hozzáveszem, hogy kvázi automata, 2.0 benzin, meg 1.8tonna.
Szóval eddig nem bántam meg, hogy ezt vettem.
Csirke

HozzászólásSzerző: Misa » 2016.12.10. 12:03

Ha még olvassa valaki:

üdv,
Csirke

Pont egy éve beszéltem olyannal amikor vártam a milyeneket. Enyém 2016-os diesel a Hibridre azt mondta nagyon szeretik újonnan vette egy év alatt 20 e km ment el vele konnektorról . Nagyon meg volt vele elégedve. Én is gondolkoztam rajta de én főkép hosszú utakra használom Németországról Magyarba és vissza . Amit mondott hogy Hogy ha benzinnel megy akkor kicsit sok a fogyasztás 8 körül de csak addig kapcsol be a benzin motor még tölt . Amúgy Az Outlander előnyei mind megvannak
Misa

auto tipusa: outlander

HozzászólásSzerző: Csirke » 2016.09.18. 21:23

Hali!

Ha még olvassa valaki:

üdv,
Csirke
Csirke

HozzászólásSzerző: Misa » 2016.01.04. 03:27

Egy kérdés. Szeretném kikérni a véleményetek .
A Sztori : Vettem egy új Diesel Outlandert (Németben) ezzel még nincs is gond , Magyarországon bennem volt a kisördög bementem egy Magyar márkakereskedésbe . Fel tettem egy két kérdést a szervizesnek és az egyiken keresztbe állt a szemem. Kérdezem Vezérmű szíjas vagy láncos Mondja hogy szíjas ... ok következő kérdés mikor lesz az első csere ? 240 e km-nél. Nem akartam el hinni de meg mutatta a gyár mit mikor ír elő a rendszerbe . Szerintetek ki bírja majd ? :D :D
Misa

HozzászólásSzerző: Misa » 2016.01.03. 03:28

Sziasztok facen is találtam egy Outlander klubot "Mitsubishi Outlander Hun Klub" már akit érdekel :)
Amúgy Kinek milyen van ?
Misa

HozzászólásSzerző: visitor » 2015.11.04. 07:29

ZOLEE1988 írta:Sziasztok egy Outlander vásárlása előtt állok! Lenne egy pár kérdésem! Az az auto 2012 2.2 DI-D motoros lenn 177 Le manuális váltóval! 54 ezer km-el! Tudnátok nekem abban segíteni mik a típus hibák vagy mikre kell oda figyelni? Ez a motor Mitsubitsi motor vagy Francia motor? Mert sajna nem tudom :( Segítségetek előre is köszönöm :mrgreen: 8)

Francia gyártás, francia motor. A peugeot változat meg japán =D> :^o
visitor

auto tipusa: Libero GT, RVR, stb.

HozzászólásSzerző: ZOLEE1988 » 2015.11.03. 18:22

Sziasztok egy Outlander vásárlása előtt állok! Lenne egy pár kérdésem! Az az auto 2012 2.2 DI-D motoros lenn 177 Le manuális váltóval! 54 ezer km-el! Tudnátok nekem abban segíteni mik a típus hibák vagy mikre kell oda figyelni? Ez a motor Mitsubitsi motor vagy Francia motor? Mert sajna nem tudom :( Segítségetek előre is köszönöm :mrgreen: 8)
ZOLEE1988

auto tipusa: OUTLANDER

MMCS

HozzászólásSzerző: gyalog_kakkuk » 2014.05.12. 21:19

Sziasztok.
Új vagyok a listán és lehet nem jó helyre írtam ,de tudnátok segíteni MMCs fejegység 2013 térkép frissítésbe. HDD már nyitva. Előre is köszönöm.

Krisztián
gyalog_kakkuk

auto tipusa: Outlander

Új outlander

HozzászólásSzerző: alex31 » 2012.03.12. 12:04

alex31

auto tipusa: colt

Outlander I alufelnit illetve prizma hátsó lökhárítóban lévő

HozzászólásSzerző: PLAYLIFE10 » 2011.05.26. 15:22

Sziasztok!

Outlanderemhez keresek alufelnit, és a jobb hátuljához prizmát, ami a lökhárítóban van.
PLAYLIFE10

auto tipusa: Mitsubishi Outlander 2,0

Következő

Vissza: Outlander, ASX